zde se nacházíte:
Úvod > Spolupráce

Miroslav Havelka

REALITY, INVESTICE - SERIÓZNĚ

Spolupráce

Pojďte se podílet na úspěchu - spolupracujte se mnou. Využijte mých, více jak dvacetiletých, zkušeností z realitního trhu. U mě máte jistotu seriózního jednání, finanční síly a stability. Nabízím spolupráci pro realitní makléře, investory a doporučitele

Zvyšte si svůj příjem a zbavte se zbytečné práce – nabízejte mi zadlužené nemovitosti (i v exekuci) k prodeji či nemovitosti vhodné k přímému odkupu. U zadlužených nemovitostí zajistím vyčíslení dluhů (exekucí), komunikaci s exekutorem, lustraci klienta, úhradu závazků a právní servis. U přímého odkupu zajistím služby advokáta a financování. Zkrátka a dobře udělám vše za Vás. Vykoupenou nebo oddluženou nemovitost Vám svěřím do nabídky k následnému prodeji. Za dodání obchodu vyplatím odměnu minimálně 50.000,-Kč. Působím po celé ČR a poradenství zajišťuji bezplatně.

Pro realitní makléře

Pro doporučitele

Většina lidí sleduje realitní trh, dá se říci, že každý ví o někom, kdo prodává nebo pronajímá nemovitost. Využijte svých znalostí a zkušeností a odkažte jej na mě. U pronájmu vyplácím provizi za doporučení minimálně 5.000 Kč, u zprostředkování prodeje minimálně 20.000 Kč, u přímého odkupu a výplaty zálohy minimálně 50.000 Kč.

Nevíte jak a kde bezpečně investovat své volné finanční prostředky? Dejte mi je k dispozici jako půjčku oproti zástavě nemovitosti (půjčka 80% z tržní ceny zastavované nemovitosti). Vyplatím Vám úroky a podíl na zisku z prodeje.

Pro investory

Pro klienty

Udělám vše pro to, aby se Vaše nemovitost prodala nebo pronajala za nejlepší možnou cenu. Zajistím potřebné informace, právní servis a služby od začátku do konce, takže se nebudete muset o nic starat. Ke každé zakázce obstarám fotografie a videprohlídku pořízené profesionálním fotografem.

Co dělám

Zajistím prodej nebo pronájem bytu, domu, pozemku. Za sebou mám realizaci několika tisíc obchodních případů, přičemž prodej i pronájem znám jak z pozice zprostředkovatele, tak z pohledu klienta, který nakupuje, prodává či pronajímá.

více