zde se nacházíte:
Úvod > Co dělám

Miroslav Havelka

REALITY, INVESTICE - SERIÓZNĚ

Co dělám

Zajistím prodej nebo pronájem bytu, domu, pozemku. Za sebou mám realizaci několika tisíc obchodních případů, přičemž prodej i pronájem znám jak z pozice zprostředkovatele, tak z pohledu klienta, který nakupuje, prodává či pronajímá.

Zprostředkování

Udělám vše pro to, aby se Vaše nemovitost prodala nebo pronajala za nejlepší možnou cenu. Zajistím potřebné informace, právní servis a služby od začátku do konce, takže se nebudete muset o nic starat. Ke každé zakázce obstarám fotografie a videprohlídku pořízené profesionálním fotografem.

Zajistím přímý odkup (vykoupím) nemovitosti. Za svoji dlouholetou praxi jsem odkoupil stovky objektů. Nemovitosti nakupuji jak od klientů, tak na volném realitním trhu od realitních kanceláří či jednotlivých zprostředkovatelů.

Výkup nemovitostí

Finanční záloha

Vyplatím finanční zálohu před prodejem nemovitosti. Přímý odkup je skvělá služba, ale nese s sebou určité snížení ceny i vzhledem k nutnosti úhrady daně z nabytí nemovitých věcí. Pro ty, kteří příliš nespěchají na prodej, ale přesto požadují finanční prostředky okamžitě, zajišťuji výplatu finanční zálohy při podpisu smlouvy o zprostředkování.

Vyřeším exekuce nebo nezvladatelné půjčky. Oslovím exekutory, případně poskytovatele půjček. Po vyčíslení zůstatku půjčky, resp. výše exekuce zajistím úhradu Vašich závazků. Poskytnuté finanční prostředky vrátíte z kupní ceny prodeje Vaší nemovitosti.

Řešení exekucí

Splácení půjček

Zajistím pravidelnou platbu půjček nebo hypotečního úvěru. Pokud nezvládáte hradit půjčky nebo splátku hypotečního úvěru, převezmu úhradu těchto splátek a měsíční platby platím po sjednanou dobu za Vás. Poskytnuté finanční prostředky vrátíte po prodeji Vaší nemovitosti.

Spolupráce

Pojďte se podílet na úspěchu - spolupracujte se mnou. Využijte mých, více jak dvacetiletých, zkušeností z realitního trhu. U mě máte jistotu seriózního jednání, finanční síly a stability. Nabízím spolupráci pro realitní makléře, investory a doporučitele.

více

OMEGA REALITY

Značku OMEGA REALITY jsem založil v roce 1997. Zajišťujeme zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí, výplatu zálohy na kupní cenu před prodejem nemovitosti nebo přímý odkup. Spolupracuji pouze se zkušenými obchodníky a renomovanými advokáty, to je dle mého názoru základní kámen našeho úspěchu.

10.12.1997